Obóz letni Ośrodek Bęsia / Mazury

Termin: I turnus 25.06-05.07.2022, II turnus 05-15.07.2022

Zapisy i szczegóły u trenerów!

Ośrodek położony jest nad mazurskim jeziorem, w miejscowości Bęsia k. Biskupca, na szlaku turystycznym między Świętą Lipką, Gierłożą i Mrągowem. Oddalony jest o 45 km od Olsztyna i 10 km od Biskupca. Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy – w starym parku, tuż nad brzegiem jeziora. Ponadto do dyspozycji gości oddajemy salę dyskotekowa, bilard, tenis stołowy, grill, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, kąpielisko strzeżone, przystań z kajakami i rowerami wodnymi, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz dwie sale wielofunkcyjne (sporty walki, piłka ręczna, judo, joga, gimnastyka).

Pokoje – 2,3,4,5 lub 6-osobowe – wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym oraz RTV. Przepyszne jedzenie: śniadania i kolacje w formie obfitego bufetu szwedzkiego, a na podwieczorek zawsze coś smacznego do przegryzienia Codzienne zajęcia sportowe na boisku, sporty wodne na jeziorze lub w sali gimnastycznej stanowią doskonałe uzupełnienie dla krajoznawczych wędrówek.

 

Ramowy plan wyjazdu

1 dzień – wyjazd autokarem z Warszawy.

– Przyjazd na kolację, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami.

– Spacer – poznanie ośrodka

2-9 dzień

– 8:00 – 9:00 śniadanie – ze względu na bezpieczeństwo w 2 turach

– Blok zajęć przedobiednich: trening sportowy na sali judo, treningi ogólnorozwojowo na świeżym powietrzy, plażowanie, zajęcia integracyjne oraz plastyczne, Olimpiada Drużynowa, Dzień Sportu.

– 14:00 – 15:00 obiad

– Blok zajęć poobiednich: Wycieczka autokarowa do aquaparku, gry zespołowe i integracyjne, 10-ciobój sportowy, zajęcia na macie judo: gimnastyka, nauka miękkiego upadania.

– 18:30 – 19:30 kolacja – zajęcia wieczorne (Kino, dyskoteka, ognisko, gry planszowe, gry terenowe, Pokazy konkursowe „Mam talent”, wybory „Miss i Mistera obozu”.

10 dzień – przyjazd w godzinach wczesnopopołudniowych do Warszawy.

 

Obóz dofinansowany przez Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawa

Partnerzy