Opłata członkowska w okresie Koronawirusa

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Klubowicze!

Stanęliśmy przed trudną sytuacją, którą zgotowała nam epidemia Koronawirusa. Trudno nam uwierzyć w to, że szkoły są zamknięte i niewskazane jest wychodzenia na powietrze, by móc potrenować, czy choćby pospacerować. Nie wiadomo jak długo potrwa ta okropna dla nas wszystkich sytuacja.

Jako Klub straciliśmy możliwość bezpośredniego organizowania dla Was treningów, choć staramy się umożliwić Wam trenowanie w domach.

1. Proponujemy dwa razy w tygodniu spotkanie online z trenerem, tak jakby było to w przypadku normalnego treningu w szkole poprzez aplikację ZOOM https://zoom.us/

Dni i godziny treningów online podadzą trenerzy.

2. Od poniedziałku do piątku ok. godziny 17.00 na naszym Facebooku pojawiają się propozycje treningów, które mamy nadzieję, dadzą Wam namiastkę normalnego treningu. Dzięki temu, gdy będziemy mogli znów spotkać się na macie wszyscy będziemy wciąż w dobrej kondycji.

3. Wszystkich zachęcamy do realizacji Klubowego wyzwania sportowego: 225 powtórzeń dowolnych ćwiczeń oraz 225 sekund rozciągania. Pokażcie nam, że nadal chcecie być częścią naszej judockiej rodziny! Oglądajcie, komentujcie, pokazujcie zdjęcia i filmiki z Waszych treningów! Dzięki temu będziemy wiedzieli, że nasza praca nadal ma sens.

Mamy świadomość, że wiele rodzin również znajduje się obecnie w trudnej lub niepewnej sytuacji finansowej, ale jeśli zabraknie Waszego wsparcia, klub przestanie istnieć. Serdecznie Was prosimy o kontynuację opłacania składek w kwietniu i kolejnych miesiącach, przynajmniej w wysokości 50% dotychczasowych opłat członkowskich. Dla Waszych trenerów treningi są często jedynym źródłem utrzymania i bez Was będzie im bardzo ciężko przetrwać ten okres.

Numery konta w zależności gdzie są prowadzone zajęcia znajdują się na naszej stronie: http://judo225.pl/platnosci/ W tytule wpisujemy: imię i nazwisko dziecka Trenujcie z nami w domach i do zobaczenia wkrótce na macie!

W imieniu sztabu trenerskiego UKJ225

Prezes Jacek Zawadka

Partnerzy